Kim jesteśmy?

Grupa Jantex jest polską firmą rodzinną prowadzoną od 1981 roku.

W niełatwych czasach, stworzyliśmy mocne fundamenty przedsiębiorstwa i rzuciliśmy wyzwanie producentom grzybów z krajów Europy Zachodniej. Ci ostatni byli zaskoczeni fenomenalną jakością polskich produktów.

Nasze grzyby są znane w świecie!

Dzisiaj nasze grzyby dostarczamy na rynek polski oraz do krajów Europy zachodniej i południowej, Kanady, Ameryki oraz Izraela. Spełniamy międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa, które gwarantują wykonanie usług na najwyższym poziomie.

Dlaczego robimy to co robimy?

Szukamy prawdziwych pereł stworzonych przez Naturę: smakowitych, aromatycznych grzybów, soczystych owoców i zdrowych warzyw. Ratujemy bezcenne arcydzieła rodzące się każdego roku w polskich lasach, sadach i ogrodach.

Pragniemy, by jak najwięcej ludzi mogło zaczerpnąć z tej nieprzebranej skarbnicy naturalnych smaków. Marzymy o tym, by każdy mógł skorzystać z dobroczynnego działania życiodajnych składników odżywczych zawartych w naszych produktach.

Jesteśmy poszukiwaczami skarbów.
I konserwatorami dzieł sztuki.

Jak to robimy?

Wiemy, jak zachować coś, co jest wyjątkowo delikatne i nietrwałe. Dlatego poddajemy nasze produkty pasteryzacji lub sterylizacji. Następnie umieszczamy je w odpowiednich opakowaniach, by nie straciły nic ze swoich właściwości.

Zanim wyślemy je naszą flotą transportową do naszych odbiorców, magazynujemy je w warunkach, które od dawna spełniają najsurowsze normy.

Co ważne, wszystkie wyżej wymienione usługi wykonujemy także na zamówienie.

Zobacz jak produkujemy nasze grzyby!

W czym pomagamy klientom?

Zbliżamy ludzi do siebie. Przenosimy ich w czasie, do lat dziecinnych, kiedy to w każdej kuchni unosiły się zapachy prawdziwych grzybów oraz zdrowych, naturalnych owoców i warzyw.

Dlaczego to robimy? Ponieważ wierzymy, że smaczne posiłki to coś, co jednoczy ludzi przy stole.

Jednak zanim potrawy trafią na stół, muszą znaleźć się w na sklepowych półkach. A wcześniej – w samochodzie dostawczym, który wyjedzie spod naszego magazynu wypełniony produktami żywnościowym.

Czy wspominaliśmy już, że również na każdym z tych etapów służymy profesjonalną pomocą?

Jak daleko chcemy dotrzeć?

Nie stawiamy sobie barier, granic i limitów. W każdym zakątku naszego globu mieszkają ludzie, którzy marzą o smacznych, pożywnych i zdrowych posiłkach. Jak widzicie, przed nami jeszcze naprawdę sporo pracy.

Jakimi wartościami kierujmy się przy współpracy?

Odpowiedź na to pytanie jest wyjątkowo prosta. Wierzymy, że wszystko co człowiek robi dla innych – prędzej czy później do niego wróci. Jakość naszych produktów i usług potwierdzają certyfikaty i nagrody.

Chcesz wiedzieć więcej?

Więcej informacji znajdziesz w naszym folderze. Dokument jest dostępny do pobrania w postaci pliku PDF. Możesz również zapoznać się z naszymi produktami przechodząc do zakładki „Oferta”.